KONFERENCE ALZHEIMER KADAŇ 2016
Vlajka ČR česky deutsch deutsch
právě se nacházíte › úvodní strana vystavovatelé

Vystavovatelé


Linet spol.s.r.o.

Lůžka, matrace a další vybavení pro nemocnice i pečovatelská zařízení.Bella Bohemia s.r.o.

Seni je značka, na kterou spoléhají miliony lidí po celém světě.

Seni již dlouhá léta provází osoby trpící inkontinencí a ty, kdo pečují o nemocné a postižené. Přináší jim absorpční výrobky a specializovanou péči o pokožku celého těla.APOS BRNO

partner pro sociální sféru a zdravotnictví
s námi jste vždy o krok napřed!


Alzheimer nadační fond byl založen v roce 2011 na podporu výzkumu Alzheimerovy choroby a dalších neurodegenerativních nebo cévních onemocnění mozku, které vedou k poruchám kognitivních funkcí a demenci. Dalším účelem je zlepšení kvality péče o pacienty, rozšiřování rámce poskytované péče a zlepšování podmínek, za kterých je poskytována.

 
Klaro

Český výrobce zdravotnických a manipulačních vozíků včetně sortimentu a příslušenství.

Bonno
Společnost BONNO GASTRO SERVIS s.r.o. patří mezi největší dodavatele výrobků, surovin a technologií na poli gastronomie, hygieny a zdravotnické péče v ČR.

CHBFT
Chronobiologická fototerapie
Fototerapie jako metoda chronobiologické léčby představuje správně načasované působení světlem vhodné intenzity a spektrálního složení na člověka za účelem léčení deprese nebo úpravy rytmu spánek–bdění.

AGFOODS

Nabízíme zákazníkům komplexní řešení pitných režimů a nápojového servisu. Zajišťujeme řešení pro individuální potřeby tak odlišných skupin zákazníků jakými jsou například mateřské školy, nemocnice, bezpečnostní složky státu, provozovatelé nápojových automatů či restaurační a hotelové provozy.
Společnost Stamed s.r.o. je společností založenou v roce 2012 v Plzni. Zabýváme se dovozem a distribucí zdravotnického materiálu. Našimi partnery jsou zahraniční výrobci zdravotnického materiálu. Zákazníkům nabízíme profesionalitu a letité zkušenosti všech zaměstnanců v oboru. Snažíme se vyhovět žádostem zákazníků a díky dokonalé znalosti trhu zavádíme řadu nových produktů.
© 2016 Kulturní zařízení Kadaň, p.o. * design a tvorba stránek Blig s.r.o.